Arçelik Sütlüce Futbol Kulübü

 

Semih Güneş - Bilişim Teknolojileri

 

2 sene önce Arçelik Genel Müdürlük Futbol Takımını kurduk. Amacımız Futbolu seven çalışma arkadaşlarımızla beraber güzel seviyeli ve saygı çerçevesinde bir arkadaşlık ortamı oluşturup Koç Spor Şenliğine katılmak hedefimiz ise finallerde oynamaktı. Bunu başardık da, ilk oynadığımız sene Koç Spor Şenliği Futbol Turnuvasında Çeyrek Finale kadar çıktık. Sonrasında Lotto Futbol Turnuvasında Final Oynadık ve 2. Olduk.
 

f3.png                                         

Bu sene de kadromuzda yedek bekleyen arkadaşlarımızın da performansının artması ve herkesin ilk 8’i zorlaması için belki de bir çılgınlık yaparak Koç Ligi turnuvası devam ederken aynı zamanda İstanbul Ligi turnuvasına da katıldık. Her iki turnuvada da şirketimizin adını finallere taşımak en büyük hedefimizdi. Bazı gün oldu 2 maç aynı saat’e denk geldi ve takımları 2’ye ayırmak zorunda kaldık, bazen maçlar art arda oldu bir maçtan çıkıp giyinmeden diğer maça gittik, bazı arkadaşlar üst üste 2 maç oynamak zorunda kaldı ama bunları yaparken hiç birimiz yorulmadık. Çünkü yaptığımız işi severek yapıyor katıldığımız turnuvalar da Arçelik ismini temsil ettiğimizi ve ‘’Arçelik demenin hep 1. Olmak demek’’ olduğunu biliyor bunun için mücadele ediyorduk.

 f2.png

Bu zorlu maratonun sonunda Koç liginde Çeyrek finalde Otosan ile yaptığımız maç sonucunda turnuvaya veda ettik. İstanbul Liginde Finale geldik ve normal süresi 1-1 biten maçta penaltılarda kaybederek 2. olduk. Öncelikle bize bu sporu yapmamıza fırsat veren şirketimize ve bizim üstümüzden maddi ve manevi desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Futbol Takımı yönetiminde bulunan Hüseyin Öner, Barış Orbay, Oğuz Çineli, Ertuğrul Arslan, Kamil Yazıcı, Aykut Demirtaş, Murat Kahriman,  Gürkan Serteller, Şaban Doğan beye çok çok teşekkür ediyoruz.

 f1.png

Final Maçı Özeti ve Detaylarına alttaki linkten ulaşabilirsiniz. 

 

İÇERİKLER