Temin Ürün Direktörlüğü Çalışanları Çocuklarıyla 23 Nisan’ı Kutladı

 Tuba Yılmaz


Tuba Yılmaz - Temin Ürün Direktörlüğü, Arçelik A.Ş.

Bu yıl 94. yılı kutlanan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı Temin Ürün Direktörlüğü Çalışanları çocukları ile birlikte kutladı. Ulu Önder Atatürk'ün çocuklara armağan ettiği bu güzel bayram için yaşları 4 ile 12 arasında değişen 18 çocuğumuz Temin Ürün Direktörlüğünün misafiri oldular. 

cocuklar1

Sabah saatlerinde küçük bir kahvaltı ve tanışma ile başlayan etkinlik küçük ev aletleri laboratuvarında devam etti. Minik misafirlerin Arçelik ürünlerini kullanarak marifetlerini konuşturdukları aktivitede kek hazırlandı ve meyve suyu sıkıldı. Minikler kendi hazırladıkları ve pişirdikleri kekleri afiyetle yediler. Ardından Temin Ürün Teşhir Alanında verilen film molasında minikler yorgunluklarını atıp 23 Nisan ile ilgili kısa bir belgesel, ardından da eğlenceli bir çocuk filmi izlediler.  

 cocuklar2

 

Miniklerin misafirliği Temin Ürün Direktörlüğüne hediye etmek üzere yaratıcılıklarını konuşturdukları resim çalışması ile devam etti. 23 Nisan ve Arçelik ürünleri ile ilgili birbirinden güzel 18 resim direktörlüğümüzün duvarlarını süsleyecek güzel birer anı olacaktır. Ardından minik misafirler bu güzel çalışmalarını ve bayramlarını pasta keserek kutladılar. 

 cocuklar3

Günün en önemli mesajları ise Direktörümüz Evren Albaş'ın odasını ziyaret ettikleri sırada paylaştıkları dilek ve istekler ile geldi. Miniklerin geleceklerine ait hayallerini ve dünyamıza ait güzel dileklerini kendi ifadeleri ile aşağıda paylaşıyoruz : 

 " - Mustafa Kemal Atatürk keşke ölmeseydi"

" - Kuzenlerime gitmek istiyorum"

" - Bilgisayar mühendisi olacağım" 

" - Hiç kimse ölmesin" 

"- Dünyayı dolaşmak istiyorum" 

"- Astronot olacağım" 

" - İnsanlar birbirlerine zarar vermesin" 

" - Dünyanın en iyi futbolcusu olacağım "

" - Oyuncak istiyorum" 

" - Öğretmen olacağım" 

" - Göz doktoru olacağım" 

" - İnsanların yararına olacak icatlar yapmak istiyorum "

" - Modacı olacağım"

" - Beyin cerrahı olmak istiyorum" 

" - Veteriner olacağım" 

" - Oyuncu Olmak istiyorum" 

Bu güzel gün minik misafirlere hatıra olarak takdim edilen Yapı Kredi Yayınlarından kitap, Beko basketbol topu, Arçelik mutfak önlüğü ve Arçelik şapkasından oluşan hediye setlerinin dağıtılmasından sonra son buldu. 

Geleğimizi emanet edeceğimiz miniklerimizi direktörlüğümüzde ve şirketimizde seneye daha da büyümüş olarak tekrar ağırlamayı sabırsızlıkla bekliyor olacağız. 

 

İÇERİKLER