Markalar

 

Arçelik Logosu

ARÇELİK

Türkiye dayanıklı tüketim sektörünün lider, çevreci, yenilikçi, tasarım ve teknolojik üstünlüğe sahip uzman markası, Türkiye’de “marka” denince akla ilk gelen isimdir. Beyaz eşya, ankastre ürünler, elektronik ürünler, küçük ev aletleri, hazır mutfak, kombi, klima, sistem klimadan oluşan geniş ürün gamının yanı sıra Türkiye’nin en güçlü, en yaygın, uzman satış ve servis ağına sahip markasıdır. .
   
 Beko Logosu

BEKO

Dünyada 100'den fazla ülkede 440 milyon kişinin tercihi olan, tüketicilerden aldığı ilhamla değişimi kendisine merkez alan Beko, Türkiye'de beyaz eşya, solo, ankastre, küçük ev aletleri, iklimlendirme ve elektronik ürünleri ile hayatı kolaylaştıran global bir markadır.

   
 Blomberg logosu

BLOMBERG

131 yıllık köklü Alman markası solo ve ankastre beyaz eşya ürün gamına sahiptir. Teknoloji, kullanım kolaylığı ve çevre dostu özelliklerini estetik tasarım ile bir araya getiren marka tüketicilerine ürünlerini “Sizinle Uyum İçinde” sloganıyla sunmaktadır.

   
 Arctic logosu

ARCTIC

Romanya’nın en çok bilinen, köklü yerel markası ve beyaz eşya pazarının lideridir.

   
 Grundig logosu

GRUNDIG

1945 yılından beri Grundig, tüketicilerin hayatlarını daha da konforlu hale getirmek üzere tasarlanmış yüksek kaliteli ve modern ürünler anlamına gelmektedir. Beyaz eşya kategorisinin de ürün gamına eklenmesiyle birlikte, evdeki her odaya yönelik ürünler sunarak, tüketici elektroniğinden, elektrikli ev aletleri üreticisi konumuna geçişini başarıyla tamamlamıştır.

   
 Altus logosu

ALTUS

Dayanıklı tüketim ihtiyaçlarını en ekonomik şekilde karşılamak isteyenlerin markasıdır.

   
 Flavel logosu

FLAVEL

İngiltere ve İrlanda pazarının beyaz eşya markalarından biridir. Tüketicilerin ihtiyaçlarını ekonomik şekilde karşılayabildikleri solo ve ankastre beyaz eşya ürün gamına sahiptir.

   
 Elektrabregenz logosu

ELEKTRABREGENZ

Avusturya’nın 121 yıllık köklü yerel markası ve beyaz eşya sektörünün en çok tanınan markalarından biridir.

   
 Leisure logosu

LEISURE

İngiltere solo pişiriciler pazarının geleneksel markası. Klasik veya çağdaş çizgide tasarlanmış gazlı ve/veya elektrikli kuzineler ile ankastre ürünler sunmaktadır.

   
 Defy logosu

DEFY

Güney Afrika'daki ev aletleri pazarının lider markasıdır.

   
 logo of dawlance

DAWLANCE
Pakistan'ın lider ev aletleri markası Dawlance, 1980 yılında güvenilir bir marka olma önceliğiyle ve Pakistan için gurur kaynağı, global bir marka olma vizyonuyla kuruldu. Dawlance, dondurucudan mikrodalgaya, küçük ev aletlerinden çamaşır makineleri ve klimalara kadar uzanan zengin ürün yelpazesiyle tüketicilerine hizmet vermektedir.