Markalar

 

Arçelik Logosu

ARÇELİK

Türkiye’nin Lovemark’ı olarak adlandırılan Arçelik, Türkiye dayanıklı tüketim sektörünün lider, çevreci, yenilikçi, tasarım ve teknolojik üstünlüğe sahip uzman markasıdır.  Türkiye’nin en güçlü, en yaygın servis ve uzman satış ağının yanı sıra Arçelik; beyaz eşya, ankastre ürünler, elektronik ürünler, küçük ev aletleri, hazır mutfak, kombi, klima ve sistem klimadan oluşan geniş bir ürün gamına da sahiptir. 
   
 Beko Logosu

BEKO

130’ı aşkın ülkede 440 milyon kişi tarafından tercih edilen Beko, Avrupa’nın toplam beyaz eşya pazarında ikinci, solo beyaz eşya pazarının ise lider markasıdır. Beko, Türkiye'de de beyaz eşya, solo, ankastre, küçük ev aletleri, iklimlendirme ve elektronik ürünleri ile hayatı kolaylaştıran global bir markadır.

   
 Blomberg logosu

BLOMBERG

133 yıllık köklü Alman markası solo ve ankastre beyaz eşya ürün gamına sahiptir. Teknoloji, kullanım kolaylığı ve çevre dostu özelliklerini estetik tasarım ile bir araya getiren marka tüketicilerine ürünlerini “Sizinle Uyum İçinde” sloganıyla sunmaktadır.

   
 Arctic logosu

ARCTIC

Romanya’nın en köklü yerel markası olan Arctic, beyaz eşya pazarının da lideridir.

   
 Grundig logosu

GRUNDIG

1945 yılından beri Grundig, tüketicilerin hayatlarını daha da konforlu hale getirmek üzere tasarlanmış yüksek kaliteli ve modern ürünler anlamına gelmektedir. Beyaz eşya kategorisinin de ürün gamına eklenmesiyle birlikte, evdeki her odaya yönelik ürünler sunarak, tüketici elektroniğinden, elektrikli ev aletleri üreticisi konumuna geçişini başarıyla tamamlamıştır. 

   
 Altus logosu

ALTUS

Dayanıklı tüketim ihtiyaçlarını ekonomik şekilde karşılamak isteyenlerin markasıdır.

   
 Flavel logosu

FLAVEL

İngiltere ve İrlanda beyaz eşya pazarının en önemli markalarından biri olan Şavel, tüketicilerin ihtiyaçlarını ekonomik şekilde karşılayabildikleri solo ve ankastre beyaz eşya ürün gamına sahiptir.

   
 Elektrabregenz logosu

ELEKTRABREGENZ

Elektrabregenz, 124 yıllık geçmişe sahip köklü bir Avusturya markasıdır.

   
 Leisure logosu

LEISURE

İngiltere solo pişiriciler pazarının geleneksel markası Leisure, tüketicilere klasik ve çağdaş çizgide tasarlanmış gazlı ve/veya elektrikli kuzineler ile ankastre ürünler sunmaktadır.

   
 Defy logosu

DEFY

Güney Afrika ev aletleri pazarının lider markasıdır.

   
 logo of dawlance

DAWLANCE

Pakistan ev aletleri pazarının en güvenilir, lider markasıdır.