Logolar

 

 

Arçelik Logosu

ARÇELİK
 

Türkiye dayanıklı tüketim sektörünün lider, çevreci, yenilikçi, tasarım ve teknolojik üstünlüğe sahip markası, Türkiye’de “marka” denince akla ilk gelen isimdir. Beyaz eşya, ankastre ürünler, elektronik ürünler, klima, hazır mutfak, küçük ev aletlerinden oluşan geniş ürün gamının yanı sıra, Türkiye’nin en güçlü, en yaygın, uzman satış ve servis ağına sahip markasıdır.

   
 Beko Logosu BEKO
Dünya genelinde 100'den fazla ülkede 280 milyon kişinin akıllı tercihi olan Türkiye'de solo, ankastre beyaz eşya, küçük ev aleti, klima ve elektronik ürünleri ile akıllı çözümler sunan, çok geniş bir tüketici kitlesinin ihtiyaçlarını karşılayan ve gündelik hayatta kaliteyi artıran dünya markasıdır.
   
 Blomberg logosu BLOMBERG
130 yıllık köklü Alman markası solo ve ankastre beyaz eşya ürün gamına sahiptir. Teknoloji, kullanım kolaylığı ve çevre dostu özellikleiniestetik tasarım ile bir araya  getiren marka tüketicilerine ürünlerini “Sizinle Uyum İçinde” sloganıyla sunmaktadır.Teknolojik, pratik, çevre dostu özellikleri estetik bir tasarım ile bir araya getiren Alman kökenli 129 yıllık köklü marka, “Hayatınızla Uyum İçinde” sloganıyla tüketicilere sunulan solo ve ankastre beyaz eşya ürün gamı.
   
 Arctic logosu ARCTIC
Romanya’nın en çok bilinen, köklü yerel markası, Romanya beyaz eşya pazarının lideridir.
   
 Grundig logosu GRUNDIG
1946 yılından beri Grunding, tüketicilerin hayatlarını daha da konforlu hale getirmek üzere tasarlanmış yüksek kaliteli ve modern ürünler anlamına gelmektedir. 2013'te büyük ev aletlerinin pazara sunumuyla birlikte, evdeki her odaya yönelik ürünler sunarak, tüketici elektroniğinden elektrikli ev aletleri üreticisi konumuna geçişini başarıyla tamamlamıştır.
   
 Altus logosu ALTUS
Dayanıklı tüketim ihtiyaçlarını en ekonomik şekilde karşılamak isteyenlerin markasıdır.
   
 Flavel logosu FLAVEL
İngiltere ve İrlanda pazarının beyaz eşya markalarından biridir. Tüketicilerin ihtiyaçlarını ekonomik şekilde karşılayabildikleri solo ve ankastre beyaz eşya ürün gamına sahipir.
   
 Elektrabregenz logosu ELEKTRABREGENZ
Avusturya'nın 120 yıllık köklü yerel markası ve beyaz eşya sektörünün en çok tanınan markalarından biridir.
   
 Leisure logosu LEISURE
İngiltere solo pişiriciler pazarının geleneksel markası. Klasik veya çağdaş çizgide tasarlanmış gazlı ve/veya elektrikli kuzineler ile ankastre ürünler sunmaktadır.
   
 Defy logosu DEFY
Güney Afrika'daki ev aletleri pazarının lider markasıdır.

 

İÇERİKLER