Arçelik’ten Sevgililer Günü’nde Kahve Tutkunlarına Özel Hediye

 Arçelik her yıl olduğu gibi bu Sevgililer Günü’nde de kahve tutkunları için mükemmel bir hediye seçeneği sunuyor. Kahve severlerin hayatına büyük bir yenilik getiren Arçelik Telve, bu özel günde sevgilinize verebileceğiniz en güzel hediyelerden biri olacak.

 
Geliştirdiği yenilikçi teknolojilerle tüketicilerinin hayatında kolaylık sağlayan Arçelik, Sevgililer Günü’nde aşkı çağrıştıran kırmızı Arçelik Telve ile kahve tutkunlarına Türk kahvesi keyfini yaşatıyor.
 
Şık tasarımıyla fark yaratan Arçelik Telve, Sevgililer Günü’nde aşkın rengi kırmızı ile kahve tutkunlarına tasarım ve teknolojinin mükemmelliğini birlikte sunuyor. K3300, klasik Türk kahvesi keyfini CookSense® teknolojisi sayesinde bol köpüğe çeviriyor. Tek seferde bir fincan kahve yapabildiği gibi 3 fincan kahve de pişirebilen Arçelik Telve, paslanmaz çelik tabanlı cezvesi sayesinde Türk kahvesini geleneksel damak zevkine uygun olarak pişiyor. Tek tuşla kolayca kahve yapılırken taşmayı önleyen teknolojisiyle de dikkat çekiyor. Kahveler hazır olduğunda sesli uyarı ile bildiren ürün, kompakt tasarımı sayesinde az yer kaplıyor.
 

İÇERİKLER