SATINALMA

Satınalma, Arçelik A.Ş.’nin karlılığında, büyümesinde ve buna bağlı olarak da vizyonunu gerçekleştirme yolunda stratejik öneme sahiptir.

Arçelik A.Ş. Satınalma Direktörlüğünde merkezi olarak, yurtiçi ve yurtdışında faaliyet gösteren tüm  Arçelik A.Ş. beyaz eşya ve elektronik üretim tesislerinin direkt malzeme / endirekt malzeme ve yatırım malı satınalmaları yürütülmektedir.

  Arçelik Satınalma politikamız, tedarikçilerimizden, en yüksek iş etiği ve çevre standartlarında, en uygun koşullarda malzeme, ürün ve hizmet tedarik etmektir.

Tedarikçilerimiz Arçelik'in performansında önemli bir rol oynamaktadır. Hedefimiz, tedarikçilerimizi de tasarım aşamasında sürecimize katarak bilgi birikimlerinden faydalanıp, kaliteli, uygun maliyetli ve yenilikçi ürünler üretmek ve bunların getireceği sonuçlardan beraberce faydalanmaktır. Tedarikçilerimizden beklentilerimiz, satınalma politikamızın önemli unsurları olan İş Etiği ve Çevre Politikalarımıza da uymalarıdır.

Web sitemizin bu kısmında, sizlere nasıl Arçelik A.Ş. tedarikçisi olunabileceğini anlatmak, iş etiği kurallarımızı, yasaklı malzemeler listemizi, kalite sistemimizi ve beklentilerimizi sizlerle paylaşmak  istiyoruz.

İÇERİKLER