Analistler

Arçelik A.Ş.'yi Takip Eden Analistler

(Kurum bazlı alfabetik sıra ile)

 
Kurum Analist E-Posta Adresi
Ak Yatırım Bertuğ Tüzün bertug.tuzun@akyatirim.com.tr
Ata Yatırım Cemal Demirtaş cdemirtas@atayatirim.com.tr
Barclays Hanzade Kılıçkıran hanzade.kilickiran@barclays.com
BGC Partners Berna Kurbay bkurbay@bgcpartners.com
Burgan Yatırım Burak İşyar burak.isyar@burganyatirim.com.tr
Citigroup Mehmet Çolakoğlu mehmet.colakoglu@citi.com
Credit Suisse Onur Müminoğlu onur.muminoglu@credit-suisse.com
Deniz Yatırım Kurthan Atmaca kurthan.atmaca@denizinvest.com
Deutsche Erol Danış erol.danis@db.com
Finans Yatırım Özgür Uçur ozgur.ucur@finansinvest.com
Garanti Yatırım İrem Okutgen iokutgen@garanti.com.tr
Gedik Yatırım Emin Tay etay@gedik.com
Global Menkul Değerler Emir Bolen emirb@global.com.tr
Goldman Sachs Aslı Tuncer asli.tuncer@gs.com
Halk Yatırım İlknur Hayır Turhan iturhan@halkyatirim.com.tr
HSBC Cenk Orcan cenkorcan@hsbc.com.tr
İş Yatırım Başak Dinçkoç bdinckoc@isyatirim.com.tr
Oyak Yatırım Serhat Kaya serhat.kaya@oyakyatirim.com.tr
Renaissance Capital Mete Özbek mozbek@rencap.com
Şeker Yatırım Fulin Önder fonder@sekeryatirim.com.tr
Teb Yatırım Toygun Onaran toygun.onaran@tebyatirim.com.tr
Tera Menkul Murat Nal mnal@terabrokers.com
UBS Anuj Mehrotra anuj.mehrotra@ubs.com
Ünlü Securities Can Özgüzel can.ozguzel@unluco.com
Yapı Kredi Yatırım Mehmet Agyüz mehmet.agyuz@ykyatirim.com.tr
Yatırım Finansman Alper Üstünışık alper.ustunisik@yf.com.tr
Ziraat Yatırım Sevgül Düzgün sduzgun@ziraatyatirim.com.tr